Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Сошников Антон Олександрович

БІОГРАФІЯ

Сошников Антон Олександрович є студентом 4 курсу, денного відділення економіко-правового факультету, спеціальності „Правознавство”.
Навчається майже на відмінно.
Внесений до Єдиного банку даних „Обдаровані діти” за напрямком „Інтелектуальний потенціал Донеччини”. Приймав участь у обласному проекті „Школа особистості” (для лідерів громадських організацій). Автор проектів „Донецький регіональний інформаційно-правовий центр”, „Правовий всеобуч”.
Приймає активну участь у науковій роботі факультету: був призером студентських наукових конференцій. Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних конференцій, серед яких у Одеській національній юридичній академії, Донецькому інституту Міжрегіональної академії управління персоналом, Одеському національному університеті, Київському національному університеті ім. Т.Шевченка, Запорізькому національному університеті, Волинському національному університеті ім.Л.Українки, Рівненському державному гуманітарному університеті та ін. Має спеціальні нагороди журі та оргкомітетів конкурсів, конференцій.
Іменний стипендіат 2007/08, 2008/09 навчального року. Кандидат на здобуття гранту Президента України для обдарованої молоді. Аплікант програми парламентських стажувань «Помічник голови комітету Верховної Ради України».
Має 15 наукових публікацій. Капітан збірної ДонНУ на Всеукраїнському брейн-ринзі з конституційного права. Своїм законопроектом «Про Коаліцію депутатських фракцій» представляв Східну Україну (зайняв 1 місце).
Учасник Всеукраїнських Моделей Верховної Ради України. Учасник Міжнародного молодіжного форуму щодо розвитку юридичних клінік (Польща), всеукраїнської школи з адміністративного судочинства.
Запрошений прийняти участь у Літній школі Організації Об’єднаних Націй, яка проводиться Московським державним університетом міжнародних відносин.
За високі показники у науці прийнятий до Студентського наукового товариства Одеської національної юридичної академії (прецедент історії розвитку студентської науки ОНЮА). Почесний член Студентського наукового товариства економіко-правового факультету ДонНУ.
Активно займається громадською роботою. Займає посади голови Студентської ради економіко-правового факультету ДонНУ, профбюро студентів факультету. Голова постійної комісії зі співпраці. Заступник голови Наглядової Ради та проектний менеджер освітньої програми „Правовий всеобуч”. Співпрацюю з органами студентського самоврядування вузів. Член Ради економіко-правового факультету ДонНУ та Вченої ради ДонНУ, приймальної комісії. Член Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Ініціатор створення та член Координаційної ради молодих юристів при Головному Управлінні юстиції у Донецькій області.
Голова Організаційного комітету Всеукраїнського молодіжного конкурсу з європейської інтеграції, регіонального шкільного правничого конкурсу «Мої права».

Протягом 3 років активно займається благодійністю (допомога надається Мар'їнській загальноосвітній школі-інтернату для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування ім. Макаренка.
Ініцітор проведення та координатор Всеукраїнського конкурсу творів (есе) «Громадянське суспільство: реалії та перспективи», Регіонального шкільного конкурсу «Мої права».
Його просвітницькі проекти серед талановитої молоді визнанні на державному рівні (відомча заохочувальна відзнака "Почесна грамота Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту”).


Нагороди:

2005
За високі досягнення в області науки в номінації «Інтелектуальний потенціал Донеччини» нагороджений Грамотою віддлу освіти Мар'їнської райдержадміністрації (01.06.2005 року).
За високі досягнення у навчанні нагороджений Грамотою Ради студентського самоврядування економіко-правового факультету Донецького національного університету (рішення Ради студентського самоврядування економіко-правового факультету Донецького національного університету від 17.11.2005 року).

2006 рік
За активну участь у громадському житті факультету нагороджений Грамотою декана економіко-правового факультету Донецького національного університету (17.04.2006 року).
За активну громадську діяльність та з нагоди Дня Юриста нагороджений Грамотою Ректора Ректора Донецького національного університету (8.10.2006 року).
За високі досягнення у навчанні, активну громадську діяльність нагороджений Подякою Студентської ради економіко-правового факультету Донецького національного університету (рішення Студентської ради економіко-правового факультету Донецького національного університету від 08.10.2006 року).
Нагородженний відзнакою Президента Одеської національною юридичної академії «Символ Першої Національної Моделі Верховної Ради України (17.12.2006 року).

2007
За активну участь у громадському житті факультету нагороджений Почесною грамотою декана економіко-правового факультету Донецького національного університету (17.04.2008 року).
За налогодження тісної співраці з Мар'їнською райдержадміністрацією, реалізацію проектів освітніх програм «Правовий всеобуч» серед молоді та підтримку в проведенні в районі Дня Європи нагороджений Почесною грамотою Мар'їнської районної державної адміністрації Донецької області (рішення Мар'їнської районної державної адміністрації Донецької області від 01.06.2007 року).
За активну громадську діяльність, реалізацію освітніх проектів, в межах освітньої програми «Правовий всеобуч» нагороджений Почесною грамотою Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації (01.09.2007 року).
За активну громадську діяльність та з нагоди Дня Юриста нагороджений Грамотою Ректора Ректора Донецького національного університету (8.10.2007 року).
Переможець ІІ Щорічного конкурсу «Студент року» у номінації «Студент-громадський діяч».
За активну громадську діяльність нагороджений Грамотою Студентської ради економіко-правового факультету Донецького національного університету (рішення Студентської ради економіко-правового факультету Донецького національного університету від 08.10.2007 року).
За активну наукову діяльність та з нагоди Міжнародного дня студента нагороджений Подякою Ректора Донецького національного університету (17.11.2007 року).

2008
За розвиток здібностей, наполегловість, високі досягнення та сприяння розбудові громадянського суспільства України нагороджени Почесною грамотою Представництва Всесвітньої Ради для Талановитих Дітей в Україні, Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Союз обдарованої молоді» (Постанова Правління від 04.04.2008 року №209).
Нагородженний відзнакою Президента Одеської національною юридичної академії «Символ Другого Всеукраїнського брейн-рингу «Знавці Конституції України» на кубок Президента ОНЮА (13.04.2008 року).
За активну участь у громадському житті факультету, популярізацію факультету і підтримки співпраці між іншими вузами нагороджений Подякою декана економіко-правового факультету Донецького національного університету (рішення Ради економіко-правового факультету Донецького національного університету від 17.04.2008 року).
Нагороджений Почесною грамотою Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту (квітень 2008 року).
За активну участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Yes! Для України» нагороджений Подякою Луцького міського голови (розпорядження Луцького міського голови від 10.05.2008 року).
За активну громадську діяльність нагороджений Почесною грамотою Студентської ради економіко-правового факультету Донецького національного університету (рішення Студентської ради економіко-правового факультету Донецького національного університету від 17.06.2008 року).
За внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну підтримку талановитої молоді на честь Дня Незалежності України нагороджений Почесною грамотою Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації (24.08.2008 року).
За високі показники у навчанні, активну участь в громадському житті університету та з нагоди Дня Юриста нагороджений Грамотою Виконавчого комітету Донецької міської ради (рішення Виконавчого комітету Донецької міської ради від 26.09.2008 року №431/2).
За активну участь у громадському житті факультету нагороджений Почесною грамотою декана економіко-правового факультету Донецького національного університету (08.10.2008 року).
Переможець ІІІ Щорічного конкурсу «Студент року» у номінації «Студент-громадський діяч».
За активну громадську діяльність та з нагоди Дня Юриста нагороджений Грамотою Ректора Ректора Донецького національного університету (8.10.2008 року).
За вагомий особисти внесок у розвиток студентського самоврядування та з нагоди з святкуванням Міжнародного дня студента нагороджений Грамотою Ворошиловської районної ради в м. Донецька (17.1.2008 року).
За активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного дня студента нагороджений Подякою Ректора Донецького національного університету (17.11.2008 року).
За успіхи у навчанні, плідну роботу в первинній профспілковій організації та з нагоди Міжнародного дня студента нагороджений Грамотою Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України (рішення Президії обкому профспілки від 17.11.2008 року).


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»